TR Hemen 7 günlük deneme hesabı elde edin!

Ücretsiz deneme hesabı elde edin

Hemen 2 000 üzerinde dizi ve filmleri izlemeye başlayın!

5 saniyede kayıt olun!

E-posta adresinizi girin ve 7 günlük denemenizi alın.

Hesabınızı doğrulayın

Aboneliğiniziücretsiz deneme süresi bitmeden her zaman iptal edebilirsiniz. Sonrasında, abonelik aylık 'dır.

Bu bir ücretsiz kayıttır. Kredi kartı bilgilerim neden soruluyor?

Bu doğrulama amaçlıdır. Ücretsiz deneme için başvurduğunuzda Videostripe kartınızın geçerli olduğundan ve kartın yasal hamili olduğunuzdan emin olmak için değişik tutarlarda ('ya kadar) kartınızdan hesabınıza para çekebilir. Bu tutara karşılık gelen geri ödemeyle birlikte kart ekstre bölümünde "videostripe.com" olarak görünecektir.

Hesabınızı ücretsiz deneme süresi içerisinde (7 gün) iptal edersiniz, kart ekstrenizin bekleyen işlemler bölümünde sadece doğrulama ücretlerini görürsünüz. Hesabınızı bir hafta içerisinde iptal etmezseniz, hesabınız otomatik olarak premium hesap olacaktır ve aylık üzerinde tarihinden başlayarak işlem görecektir.

ÜCRETSİZ 7 günlük deneme üyeliği

Üzerine kurulu 244,901 Müşteri değerlendirmeleri

Ücretsiz $0.00

Kredi/Banka Kartı

Güvenlik Kodu (CVV / CVC) nedir?

16 haneli kart numaranızdan ayrı kredi kartınızdaki üç yada dört haneli koddur.

 • Daha fazla kart

  Kartınızın arka kısmı: imza şeridinin sağında bulunan üç basamaklı rakam.

 • American Express

  Kartın önü: Kartın sol veya sağ tarafındaki dört basamaklı rakam.

256 BIT SSL ENCRYPTION - Güvendesiniz

Eğlenmeye hazırız

7 günlük ÜCRETSİZ denemeniz hemen başlıyor!

Haydi film izleyelim!

Hata!

Bir şeyler yanlış gitti.

 • Premium filmler parmaklarınızın ucunda

  Yüksek kaliteli içeriğe,nerede olursanız olun kesintisiz yayın akışı sağlayın! Herhangi bir cihazda Videostripe kullanma özgürlüğünün tadını çıkarın. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır.

 • Kesintisiz yayın

  Videostripeile reklamları alsa izlemek zorunda değilsiniz. Filmlerimiz yalnızca reklamsız olmasının yanı sıra arabelleğe alınmayı önleyecek kadar da hızlı yayın akış sağlar.

 • Ücretsiz deneyin

  Videostripeservisini 7 günlük demo versiyonunu deneyin! İki kolay adımda kaydolun ve hemen limitsiz film keyfinin tadını çıkartmaya başlayın. Sözleşme yok - istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Tamamen Yasal İçerik

Film veritabanımız sürekli büyüyor ve her zaman en güncel filmleri takip etmeye çalışıyoruz. Eksik olduğunu düşündüğünüz bir film varsa lütfen bize bildirin.

Limitleri zorlayın

Filmlerimizin tam listesine erişecek ve istediğiniz kadar izleyebileceksiniz. Videostripe'deki hesabınız her zaman her türlü reklamdan arındırılmış olacaktır.

Dünya standartlarında destek

Mükemmel müşteri hizmetlerimize gurur duyuyoruz. Hiçbir e-postayı cevapsız bırakmayız! 7/24 destek hattımız sizlere yardımcı olmaya her daim hazır!

Herhangi bir bağlayıcı dönemi yoktur

Kayıt işlemi kolay ve sadece bir dakika sürer. İlk haftada ücretsiz deneyebilir eğer memnun kalmazsanız aboneliğinizi kolayca çevrimiçi olarak iptal edebilirsiniz.